Andre Lanskoy färglitografi
Valmis
2013-01-08
165237
| Korkein tarjous | 2 200 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
LANSKOY, André (1902-1976): Komposition, signerad Lanskoy, XXXII/L, färglitografi, 68x44 cm