Asger Jorn färglitografi
Closed
2012-12-30
164724
| Sold for | 3 400 SEK |
| Estimate | 4 000 SEK |
JORN, Asger (Danmark 1914-73): "Clair Obscur", signerad och daterad Jorn 61, numrerad 67/100, färglitografi, bildyta ca 49x58 cm