Dali litografi
Valmis
2012-12-26
164215
| Korkein tarjous | 2 200 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
DALI, Salvador (1904-1989): "La Joie des bienheurex", ur Divina Comedia, 1960, signerad EA, färglitografi, 24x17,5 cm, Michler-Löpsinger 1129