Richard Alexandrovich Bergholz olja på duk
Valmis
2012-12-22
164151
| Korkein tarjous | 14 000 SEK |
| Arviointi | 18 000 SEK |
BERGHOLZ, Richard Alexandrovich (Ryssland 1854-1920): Landskap - hjemvendte flyktinger, signerad och daterad -97, olja på duk, 36x45 cm
Import VAT 12% of hammer price will be added.