U Hydman Vallien litografier
Valmis
2012-12-26
164126
| Korkein tarjous | 1 600 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): (2) kompositioner, signerade Ulrica HV, färglitografier, 52x37 vardera, oramade