U Hydman Vallien litografi
Valmis
2012-12-22
164125
| Korkein tarjous | 1 600 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad Ulrica HV, färglitografi, 56x73, oramad