Etsningar
Valmis
2012-12-19
163331
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Ryssland 1900-tal, en daterad 1991, 8 kolorerade etsningar, varierande mått