Ulf Wahlberg färglitografi
Closed
2012-12-18
163258
| Sold for | 1 600 SEK |
| Estimate | 1 200 SEK |
WAHLBERG, Ulf (född 1938): Landskap, signerad och daterad Ulf Wahlberg -99, 93/150, färglitografi, 40x49 cm