Jonas Netterberg olja
Valmis
2012-12-17
163168
| Korkein tarjous | 1 000 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
NETTERBERG, Jonas (samtida): "Vindsröjning i himlen", signerad och daterad Jonas Netterberg 1997, olja på duk, 81x100 cm