Birgitt Forsell oljemålning
Closed
2012-12-16
163059
| Sold for | 1 600 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
FORSELL, Birgitt (född 1909):"Dansös i vitt", signerad Birgit Forsell, olja på duk, 22x16 cm