Roca Fuster blandteknik
Valmis
2012-12-16
162995
| Korkein tarjous | 1 200 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
FUSTER, Roca (Spanien 1942-2006): Figurkomposition, signerad och daterad Roca Fuster 1970, blandteknik, 46x31 cm