Sten Oscar Rundgren oljemålning
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
RUNDGREN, Sten Oscar (född 1931): "Grå Morgon Wäggaudde", signerad SR, olja på duk, 80x98 cm
Kuntoraportti
161843
Päivämäärä:
2012-12-07