Gustaf Lagerström oljemålning
Valmis
2012-12-06
161529
| Korkein tarjous | 1 600 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
LAGERSTRÖM, Gustaf (född 1874-?): Skymningslandskap, signerad och daterad G. Lagerström 1904, olja på pannå, 31x44 cm