Matta Ulrica Hydman-Vallien "Birdie blue"
Closed
2012-12-07
161168
| Sold for | 3 200 SEK |
| Estimate | 4 000 SEK |
MATTA, Ulrica Hydman-Vallien, "Birdie blue", Kinnasand, tuftad, signerad Ulrica HV samt etikettmärkt BIRDIE BLUE Ulrica HV 92/200, ca 180x240 cm
Slitage