Robert Högfeldt blandteknik
Closed
2012-12-08
160869
| Sold for | 1 600 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Kurtis, signerad R Högfeldt, akvarell och krita, 26x21,5 cm