Lars Jonsson färglitografi
Valmis
2012-11-28
160094
| Korkein tarjous | 2 800 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
JONSSON, Lars (född 1952): Skräntärna, signerad Lars Jonsson, 12/200, färglitografi, 33x26 cm