Skulpturer i grönglaserat stengods
Closed
2012-12-02
159610
| Sold for | 1 300 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
SKULPTURER, 4 st, grönglaserat stengods, sannolikt Frankrike, otydligt signerade, motiv med keramiska arbetare, höjd 28 cm
Proveniens: Granberger Collection
En med lagat huvud