Butiksdisk med våg rik intarsia
Closed
2012-11-25
159583
| Sold for | 3 000 SEK |
| Estimate | 5 000 SEK |
BUTIKSDISK/VÅG, 1800-tal, med intarsia och mässingslister, höjd 88, med våg totalt 218, 100x60 cm, vågen märkt Stockholms vågfabrik, vikter medföljer
Bruksslitage