Märklin modelltåg spår 0
Valmis
2012-12-15
158330
| Korkein tarjous | 700 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
MÄRKLIN LOK, VAGNAR OCH TILLBEHÖR, spår 0, omkring 1930-40-tal, ånglok R 890, röd/svart, godsvagn, tippvagn, tenders 3 st, bro mm
Smärre skador