Peter Dahl litografi
Valmis
2012-11-20
158308
| Korkein tarjous | 2 000 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Ulla Winblad ur Fredmans Epistler nr 36, signerad Peter Dahl, litografi, 43x29 cm