Peder Duke serigrafi
Valmis
2012-11-19
158099
| Korkein tarjous | 550 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
DUKE, Peder (1938-2003): Komposition, signerad och daterad Peder Duke -86, 147/200, serigrafi, 46x54 cm