Olle Hanspers etsning
Valmis
2012-11-14
157295
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
HANSPERS, Olle (född 1923): London 1950, signerad Olle Hanspers, 25/55, etsning, 14x18 cm