Gräddkanna strösked i silver
2012-11-12
157215
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GRÄDDKANNA, STRÖSKED, SLEV, SKEDAR, silver, vikt ca 550 g
Bucklor, smärre lagning