Oscar Reuterswärd litografier
Valmis
2012-11-11
156864
| Korkein tarjous | 800 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
REUTERSWÄRD, Oscar (1915-2002) (3): Omöjliga figurer, signerade och numrerade Oscar Reuterswärd, 74x55 cm, oramade