Gösta Werner färglitografi
Valmis
2012-11-10
156706
| Korkein tarjous | 600 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
WERNER, Gösta (1909-1989): 2 st, Marina kompositioner, signerade och numrerade, litografier, 47x39 cm