Tallrikar Kina
Valmis
2012-11-05
156045
| Korkein tarjous | 550 SEK |
| Arviointi | 800 SEK |
TALLRIKAR, 3 st, porslin, Kina, 17/1800-tal, dekor i famille rosefärger, diameter 22,5 cm
Sprickor, nagg, en tallrik lagad