Rysk konstnär oljemålning
Valmis
2012-11-06
155839
| Korkein tarjous | 8 000 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
RYSK KONSTNÄR (1900-tal): Interiör med flicka, monogramsignerad, daterad 65, olja på duk, 86x64 cm
Spikhål efter uppfästning, repor