Skrivbord Louis XV-stil
Closed
2012-11-01
155313
| Sold for | 72 000 SEK |
| Estimate | 25 000 SEK |
SKRIVBORD, Louis XV-stil, sannolikt Frankrike 1800-talets senare del, fanerat, inläggningar av mässing, förgyllda bronsbeslag av maskaroner och hermer, gjutarmärkningar, höjd 79, 177x92 cm
Skador