Olle Baertling serigrafi
Valmis
2012-10-24
153891
| Korkein tarjous | 4 600 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
BAERTLING, Olle (1911-81): Utställningsaffisch, galleria lorenzelli, Milano 1973, serigrafi, signerad, 49x69 cm
Minimalistiska men konkreta repor