Gunnar Zetterström olja
Valmis
2012-10-16
152560
| Korkein tarjous | 2 800 SEK |
| Arviointi | 2 500 SEK |
ZETTERSTRÖM, Gunnar (1902-1965): Stockholmsmotiv, signerad G.Zetterström, olja på pannå, 28x48 cm