Erland Cullberg olja
Closed
2012-10-11
151816
| Sold for | 14 000 SEK |
| Estimate | 10 000 SEK |
CULLBERG, Erland (född 1931-2011): Fyra figurer, signerad E. Cullberg, olja på duk, 90x130 cm