Appliquer 1 par
Closed
2012-10-17
151395
| Sold for | 900 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
APPLIQUER, 1 par, för två ljus vardera, förgylld brons, 1800-tal, höjd ca 33 cm
Borrade för el