Anshelm Schultzberg oljemålning
Valmis
2012-10-17
151155
| Korkein tarjous | 3 400 SEK |
| Arviointi | 6 000 SEK |
SCHULTZBERG, Anshelm (1862-1945): Landskap i solnedgång, ristad signerad A. S -g, olja på duk, 47x61 cm
Smärre färgbortfall, krackeleringar