Bengt Ellis oljemålning
Valmis
2012-09-20
148557
| Korkein tarjous | 1 300 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
ELLIS, Bengt (1923-2007): Sydländskt motiv, signerad och daterad B Ellis -52, olja på duk, 35x44 cm