Klas-Göran Tinbäck skulptur 1990-tal
Closed
2012-09-16
148024
| Sold for | 1 100 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
SKULPTUR, Klas-Göran Tinbäck, egen ateljé 1990-tal, gjuten, grön glasmassa, stensockel, höjd 11,5 cm
Nagg