Mask, Voyo

Mask, Voyo
Mask, Voyo
Mask, Voyo
Mask, Voyo

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MASK, Voyo, Gabon, patinerat och bemålat trä, höjd 31 cm, Proveniens: Anton Felix von Quitzow, enl. uppgift inköpt under 1920-40-talen

Spricka, smärre skador

147722

2012-09-27