Mask, Voyo
Valmis
2012-09-27
147722
| Korkein tarjous | 6 200 SEK |
| Arviointi | 8 000 SEK |
MASK, Voyo, Gabon, patinerat och bemålat trä, höjd 31 cm, Proveniens: Anton Felix von Quitzow, enl. uppgift inköpt under 1920-40-talen
Spricka, smärre skador