Brevkniv Rey Urban
Valmis
2012-09-12
147264
| Korkein tarjous | 1 400 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
BREVKNIV, sterlingsilver, signerad Rey Urban, stämplad 1984, längd 22 cm