Fridell etsning
Valmis
2012-09-12
146735
| Korkein tarjous | 1 300 SEK |
| Arviointi | 800 SEK |
FRIDELL, Axel (1894-1935): Man i kappa, (Arvid Knöppel),1915, signerad A. Fridell, etsning, 18,5x14, Asplund 27, Haskel 33
Ngt gulnad