Jan Naliwajko blandteknik
Valmis
2012-09-10
146373
| Korkein tarjous | 1 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
NALIWAJKO, Jan (född 1939): Mansporträtt, föreställande Rembrandt, blandteknik på olja, signerad och daterad J.Naliwajko, 1971, 71x50 cm