Bertil Widbrandt oljemålning
Valmis
2012-09-08
146125
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 800 SEK |
WIDBRANT, Bertil (född 1914): Änder vid insjö, signerad Bertil Widbrant , olja på pannå, 31x61 cm