Bert Johnny Nilsson litografi
Closed
2012-08-16
142825
| Sold for | 650 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
NILSSON, Bert Johnny (född 1934): Figurkomposition, signerad, 114/150, färglitografi, 60x77 cm