Brukar med lock Kina
Closed
2012-08-10
142469
| Sold for | 3 400 SEK |
| Estimate | 6 000 SEK |
BURKAR, med lock, 3 st, porslin, Kina, Ming, botten med märke, total höjd med sockel 15 cm
PROVENIENS: Inköpt på Christie´s
Nagg