Max Knutsen litografier
Closed
2012-07-24
141658
| Sold for | 650 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
KNUTSEN, Max (samtida): 2 st, Kronprinsessan Victoria och prinsessan Madeleine, signerade Max Knutsen 59/230 samt 56/230, litografier, en delvis kolorerad, bladmått 32x46 cm vardera