Ralph Rilton olja
Closed
2012-07-25
141594
| Sold for | 2 000 SEK |
| Estimate | 2 500 SEK |
RILTON, Ralph (1907-2006): "Diande dam II", signerad, utförd 1954, olja på duk, 64x53 cm