Skåp 1900-talets början
Valmis
2012-07-12
141010
| Korkein tarjous | 1 800 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
SKÅP, 1900-talets början, jakaranda, intarsia, höjd 114, 58x36 cm
Smärre slitage