Tord Leander Engström oljemålning
Closed
2012-07-11
140881
| Sold for | 4 600 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
LEANDER ENGSTRÖM, Tord (1914-1985): Norrländskt landskap, signerad och daterad Tord 43?, olja på pannå, 60x49 cm
Proveniens: Ett sörmländskt herrgårdshem