Sven Lidberg litografier
Valmis
2012-07-31
140316
| Korkein tarjous | 1 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
LIDBERG, Sven (1944-2009), 5 st, Figurkompositioner, signerade, ea, färglitografier, bladstorlek 20x14 - 35x21,5 cm, oramade