Oljemålning
Valmis
2012-06-25
139721
| Korkein tarjous | 1 300 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, porträtt av hund och katt, monogramsignerad J.O.B, olja på duk, 37x45 cm