Peter Dahl litografi
Valmis
2012-06-25
139664
| Korkein tarjous | 1 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): "Lamporna", signerad Peter Dahl, pt, färglitografi, 79x59 cm