Reinhold Ljunggren färglitografi
Valmis
2012-06-21
139529
| Korkein tarjous | 1 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): Fönster mot Skeppsholmen, signerad R. Ljunggren, färglitografi, numrerad 205/310, 56x46 cm